Equabank nabízí hypotéky bez poplatku

Zařídím vám nejen hypotéku Equabank bez poplatku, ale také s nejnižším úrokem (foto: pixabay.com).

Equabank má v ceníku za poskytnutí hypotéky standardně poplatek 2 800 Kč. Nyní se rozhodla odpustit tuto částku všem klientům, kteří se rozhodnou pro její hypotéku. Je to opravdu taková pecka, nebo je to akce „nechci slevu zadarmo“? To a také jak na tom je v porovnání s ostatními bankami se dozvíte v následujícím článku.

Pro jaké hypotéky Equabank to platí?

Tato akce se vztahuje na všechny hypotéky Equabank (hypotéky na bydlení, refinancování hypoték, americká hypotéka) a je určena všem klientům (stávajícím i novým).

Podmínky akce jsou, že podepíšete do 16. 6. 2017 žádost o Equabank hypotéku a současně do 30. 6. 2017 uzavřete smlouvu. Tuto akci lze kombinovat s další akcí Equa nabízí 5 000 Kč.

Dále se tato akce vztahuje jen na fixace úrokové sazby pro 3 a 5 let. Nicméně jak ukazuje následující tabulka, pokud by Equabank chtěla poplatek za poskytnutí hypotéky byla by spíše osamocena.

Banka Poplatek za poskytnutí hypotéky
Česká spořitelna 0  Kč
Komerční banka 2 900 Kč
Raiffeisenbank 0 Kč
Unicreditbank 2 500 Kč
Sberbank 0 Kč
Expobank 0,25 % z poskytnuté částky, min. 2.900 Kč
Hypoteční banka 0 Kč
ČSOB 0 Kč
Wüstenrot hypoteční banka 2 400 Kč
mBank 0 Kč
Moneta 0 Kč
Equa 0 Kč
Oberbank 0 Kč
Stavebí spořitelna České spořitelny 0 Kč

Zdroje: Jednotlivé banky

Je to pro vás hypotéka Equabank vhodná?

To zjistíte snadno např. díky hypoteční kalkulačce. Zde získáte první porovnání s ostatními bankami. Také to můžete se mnou nezávazně probrat, stačí napsat na tomas@hypotekyjanecek.cz, nebo zavolejte na +420 605 44 65 43.

Napište mi, nebo zavolejte

Volejte pondělí až pátek 8-21 h.

Kontaktní údaje
  1. *
  2. *
Zpráva